עו"ד וחשבונאי שלומי סבג -

בעולם העסקים האינטנסיבי והעמוס בסיכונים של היום, לכל עסק מצליח נדרש עורך דין אשר מכיר את העסק מבפנים ואשר מלווה אותו במשך פעילותו המשפטית והעסקית השוטפת.  עורך הדין והחשבונאי שלומי סבג הינו בעל ניסיון של למעלה מעשור בצמרת משרדי עורכי הדין ורואה החשבון בישראל. 

משרדנו פיתח בהצלחה שירות חדשני של מתן שירות משפטי ועסקי צמוד מוביל ומקצועי, במיקור חוץ לעסקים, חברות ויזמים, כאשר אנו מקפידים ללמוד את העסק מבפנים ולתת לעסק/לחברה סל שירותים משפטיים ועיסקיים המתאים לכל צרכיו. 

שירותי הרייטנר או הליווי הצמוד (מיקור חוץ) הם על בסיס חודשי/שעתי קבוע, בהסדרים כספיים מופחתים מהתעריפים הרגילים על מנת שלא יכבידו עליכם ובמתן "סל שירותי ייעוץ משפטי", מקצועי ואיכותי במגוון תחומי משפט – "One Stop Shop". 

 היתרונות של שרותי הריטיינר של משרדנו 

  • הנחה משמעותית מתעריפי שכר הטרחה הרגילים.
  • אנו ניצמד אליכם ונלמד את העסק/החברה שלכם מקרוב נדע לתת לכם מענה שוטף, אמין והוגן וכך גם לשמור עליכם ועל העסק שלכם. אנו ניתן לכם להרגיש בטוחים ולבצע מהלכים עיסקיים בידיעה כי אנו מלווים אתכם.
  • אנו ניתן לכם "סל שירותים" משפטיים ועסקיים שיותאמו לכל צרכי העסק שלכם.
  • הסטטיסטיקה אומרת כי רק עסק אחד מכל עשרה עסקים מצליח. משרדנו פיתח תוכנית ליווי משפטית ועסקית שתסייע לכם לנצח את הסטטיסטיקה.   

 שירות ומקצועיות של משרד צמרת

עו"ד וחשבונאי שלומי סבג עבד למעלה מעשור בצמרת משרדי עורכי הדין ורואה החשבון בישראל. אצלנו תקבלו את השירות הכי מקצועי, מנוסה ואיכותי, עם יחס אישי, ליווי צמוד ובהסדרים כספיים הוגנים.

 גם אתם תוכלו להתהדר ביועץ משפטי משלכם

אנו נלמד את העסק/החברה שלכם מקרוב נסייע לכם בכל ההחלטות והמשפטיות שלכם וניתן לכם סיוע רק אחרי שלמדנו את העסק כולו. הצטרפו לנבחרת מנצחת.  

 סל שירותים משפטיים ועסקיים לעסק/חברה

אנו ניתן לעסק/לחברה שלכם סל שירותים בתחום עריכת החוזים והתקשרויות העסקיות, בייצוג בבתי משפט, בתחום דיני עבודה ובהליכי גבייה והוצאה לפועל.

מה כוללים שירותי הייעוץ של משרדנו לעסק שלכם:


סיוע לעסק/לחברה בהסכמים מסחריים והתקשרויות עסקיות

מעוניינים להתקשר בהסכם עם קבלן? ספק? חברה אחרת? קיבלתם חוזה שנראה לכם מאיים? משרדנו ילמד את העסק שלכם מקרוב וייסייע לכם בכל הסכם או התקשרות עסקית נחוצה לכם. משרדנו ינהל עבורכם את המו"מ, ינסח עבורכם את ההסכמים הנכונים וינצל את היתרון הגדול בהכירו את העסק שלכם מקרוב.

ייצוג העסק/החברה בכל הערכאות המשפטיות ובתי הדין לעבודה

תביעות משפטיות ואיום בהליכים משפטיים הם כיום חלק משגרה של כל עסק קיים בימינו. משרדנו ייתן לכם סל כולל של ייצוג משפטי בכל הערכות השיפוטיות השונות ובתי הדין לעבודה, יעריך את סיכויי התביעה שלכם או כנגדכם ויסייע לכם בהערכת הסיכונים השונים. אנו נעזור לעסק שלכם לנצח כל מחלוקת וניתן לעסק שלכם שקט.

סיוע לעסק/לחברה בתחום דיני עבודה והעסקת עובדים

מעוניינים לדעת מה הזכויות והחובות של עובדים שלכם? זכויות סוציאליות של עובד? פיטורים או שימוע? להכין הסכמי העסקה לעובדים? עובד תבע אתכם? עולם העבודה הולך ומתפתח והעובדים מודעים לזכיותיהם. משרדנו מנוסה בתחום דיני העבודה ומעניק שירותי רטייינר בתחום דיני העבודה לעסקים המונים מאות עובדים!

סיוע לעסק בתחום הוצאה לפועל וגביית חובות וכספים

לקוחות לא משלמים לכם? חייבים לכם כסף? צ'קים חוזרים? משרדנו מעניק שירותים משפטיים לעסק/לחברה בתחום ההוצאה לפועל, הגבייה, כינוסי הנכסים ופשיטת רגל. משרדנו מחובר לכל מחשבי ההוצאה לפועל וידאג לגבות עבורכם את כל החובות והכספים המגיעים לכם ויציל אתכם מחובות אבודים מצטברים.

אודות משרד עורך הדין והחשבונאי שלומי סבג:

  • נסיון ומקצועיות: למשרדנו ניסיון של למעלה מעשור בצמרת משרדי עורכי הדין ורואה החשבון בישראל. עורך הדין והחשבונאי שלומי סבג היה מעורב בעסקאות בולטות במשק ועל שמו פסקי דין והצלחות משפטיות רבות.

  • אצלנו תקבל את אותו שירות משפטי איכותי ומקצועי כמו במשרדי הצמרת, עם יחס אישי וליווי צמוד, ובהסדרים כספיים הוגנים.

  • "סל שירותים" לעסקים וחברות:  משרדנו מעניק למעשה "One Stop Shop" ומעניק לעסקים וחברות את כל השירותים המשפטייים והעסקיים אשר הם זקוקים לפיתוח עסק מצליח.

  • הצטרף לנבחרת מנצחת: המודל של שירותי הריטיינר או הליווי המשפטי והעסקי הצמוד שמשרדנו פיתח כבר נחל הצלחה במספר רב של חברות, עסקים ועמותות, ועל כך יעידו לקוחותינו טוב מאיתנו.  

  • יחס אישי וליווי צמוד: אצלנו לא תהיו עוד תיק על המדף. עורך הדין והחשבונאי מלווה באופן אישי את כל העסקים והחברות ונותן שירותי רטיינר באופן אישי. בגלל זה גם כל לקוחותינו חוזרים אלינו חזרה.

 קרא עוד אודות משרדנו —>>