משרדנו הוא משרד בוטיק ייחודי שנוסד על-ידי עורך הדין והחשבונאי שלומי סבג לאחר שעבד למעלה מ -15 שנים בצמרת משרדי עורכי הדין ורואי החשבון בישראל. 

משרדנו נבדל מיתר המשרדים בכך שהוא מאפשר ללקוחותינו לקבל את אותו הטיפול המשפטי הטוב ביותר וששמור כרגע רק ללקוחות משרדי הצמרת היקרים מדיי, לכל דורש, בעלויות נוחות. אצלנו, לא תהיו עוד תיק על המדף.

עורך הדין והחשבונאי שלומי סבג הוא עורך דין מצטיין ומנוסה בעל תואר ראשון בהצטיינות דיקאן במשפטים ותואר ראשון נוסף בראיית חשבון וכלכלה.

משרדנו הינו מקצועי ואיכותי ויחד עם זאת, הינו גם בעל אווירה משפחתית ויחס אישי. אצלנו, כל תיק הוא עולם ומלואו ולא עוד קלסר מעלה אבק.

עורך הדין סבג עבד שנים ארוכות בצמרת משרדי עורכי הדין ורואי החשבון בארץ: עו"ד סבג עבד במשרדו של עורך הדין הידוע רם כספי כטרום מתמחה, מתמחה וכעורך דין. בנוסף, עו"ד סבג עבד שנים רבות כעורך דין מוביל במחלקה המסחרית של משרד אהרנסון, גלעד שר, אבולעפיה אמודאי ושות'. משרד מסחרי גדול מאוד ומוביל שמנה למעלה מ-80 עו"ד.

עורך הדין סבג משמש בנוסף כיועץ משפטי פנימי (in-house counsel) של גופים גדולים (חברות ומלכ"רים), וכן משמש כדירקטור בחברות מסחריות וחבר ועד בעמותות.

כמו כן, עו"ד סבג התמחה בראיית חשבון במשרד רו"ח סומך חייקין ומשמש כמרצה למשפטים.

עורך הדין סבג הינו בעל ניסיון עשיר בתחום המסחרי ובתחום העסקאות, חוזים וליווי שוטף של חברות וכן בתחום הקמה ופירוק חברות וכינוס נכסים. 

עורך הדין סבג מתמחה גם בליטיגציה וייצוג בבתי משפט, בכל הערכאות ובכל סוגי הסכסוכים. 

כמו כן משרדנו הינו בעל התמחות מיוחדת בתחום חדלות פירעון, מחיקת חובות וקבלת הפטר ובמחיקת מידע שלילי מ-BDI.