למשרדנו ניסיון רב שנים בטיפול בתאגידים השונים וביניהם חברות פרטיות בע"מ, חברות ציבוריות, עמותות ומלכ"רים ומיזמי שותפות (לרבות שותפות במקרקעין).

משרדנו עוסק בהקמת חברות ותאגידים, ליווי וניהול שוטף של חברות ותאגידים, לרבות עריכת פרטיכלים, תקנונים, הסכמי ייסוד והסכמים בין בעלי מניות, פירוק תאגידים (פירוק על ידי נושים לרבות עובדים, פירוק מרצון ופירוק בפיקוח בית המשפט), וכן תביעות ייצוגיות, נגזרות ותביעות להרמת מסך.

משרדנו מנוסה בניהול מו"מ ועריכת חוזים ועסקאות מכל תחומי המשפט המסחרי ובניהם הסכמי מכר ורכש, הסכמי השקעה וסודיות, הסכמי מייסדים והסכמי שותפות, הסכמי קבלן, הסכמי מקרקעין, הסכמי העסקה וייעוץ וכו'.

יש להדגיש כי כשניגשים לעסקה או לעריכת חוזה, חשוב שיהיה לצידכם עורך-דין מנוסה שיהיה מוכשר בניהול מו"מ, שיוכל לתפור את העסקה הטובה ביותר עבורכם ולהקים לכם את המעטפת והמסגרת המשפטית המתאימים ביותר. שכן, כל התקשרות עסקית ומשפט מסחרי, מצריכים מומחיות מיוחדת וכישורים מתאימים.

אנו ניתן לכם "סל ייעוץ" וליווי כולל של העסקה כולה, ונבנה עבורכם את צורת ההתאגדות המתאימה לכם ביותר, מבחינת שיקולי מיסוי, הון המניות וגיוונן, ומבחינת היחסים בין בעלי השותפים והצדדים השונים.

משרדנו נותן גם שירותי רייטנר וליווי שוטף על בסיס חודשי/שעתי קבוע, למספר חברות ועמותות בהסדרים כספיים הוגנים ובמתן "סל שירותי ייעוץ משפטי", מקצועי ואיכותי במגוון תחומי משפט. עורך הדין והחשבונאי שלומי סבג, הינו יועץ משפטי פנימי של מספר חברות ועמותות (In House Counsel).