משרד עו"ד והחשבונאי שלומי סבג, מלווה את שלל לקוחותיו בייעוץ שוטף בתחום דיני עבודה, תוך מתן דגש על מקצועיות, אמינות ואדיבות. משרדנו עוסק בייצוג עובדים ומעסיקים בשירותים משפטיים רבים בתחום דיני העבודה, לרבות: עריכת הסכמי עבודה, ייצוג וטיפול בהליכים משפטיים בבתי הדין לעבודה, טיפול בסכסוכים הן במישור הפרט והן במישור הקיבוצי, עריכת חוות דעת משפטיות וכן הליכי גישור.

כמו כן, אנחנו מעניקים טיפול מסור ולוחמני עבור ציבור לקוחותינו העובדים. אנו נדאג לשמור על זכיותיכם כעובדים ולקבל את המגיע לכם בדין, הן מול המעסיק והן בבתי הדין לעבודה. אנו עוסקים בשלל תחומי העבודה החל משלב פרסום מודעת הדרושים ועד להסדרי הפרישה, התפטרות, פיטורין, שימוע, זכויות עובדים, זכויות סוציאליות של עובדים, הסדרי שכר וכיוצב'.

בשנים האחרונות חלו שינויים רבים בתחום דיני העבודה, על היבטיו האזרחיים והפליליים. אנחנו מבינים את חשיבותו של הטיפול המקצועי והממוקד בנושא זה. בזכות הידע הרב והניסיון העשיר שצברנו באפשרותנו לספק את כל הפתרונות.  

לצד זאת, אנחנו עוסקים במתן סיוע משפטי בתחום דיני העבודה לעובדים ולארגונים גדולים, לרבות מול וועדי עובדים, אכיפה, קנסות מנהליים ועוד. אנו מנוסים בניהול משא ומתן וייצוג בכל הערכאות המשפטיות.