כיום בכל פעם שתבקשו אשראי מבנק או מחברת כרטיסי אשראי או שתנסו לבצע עסקה עם גוף מסחרי (לדוגמא בעסקת רכב מליסינג), הגופים האלה יוציאו דירוג אשראי או דו"ח נתוני אשראי אודותיכם שבהתאם לו, יחליטו, האם הם מעוניינים לתת לכם אשראי או שלא (ככל שקיים BDI שלילי).

את דירוג האשראי ודו"ח נתוני האשראי מנפיקות חברת BDI (בי די איי) וחברת B&D (דן אנד ברדסטריט) אשר הן היחידות המוסמכות על-פי חוק לאסוף מידע אודותינו ולתת לכל אחד מאיתנו דירוג אשראי. על-סמך דירוג האשראי שלנו או על סמך המידע אודותינו של חברת BDI (בי די איי) וחברת D&B, הגוף שנותן לנו אשראי מחליט האם הוא מעוניין להתקשר עימנו, ואם כן, באיזה תנאי אשראי ובאיזה בטחונות.

פורום זה הוקם למענה על שאלות הקשורות ב BDI שלילי, מחיקת רישום שלילי ב- BDI, דוחות האשראי, דירוג האשראי וברישום שלילי של חברת BDI (בי די איי) וחברת D&B (דן אנד ברדסטריט). אנו כאן לרשותכם.

אודות מנהל/ת הפורום:

משרד עו"ד וחשבונאי שלומי סבג   מתמחה בתחום BDI שלילי, מחיקת רישום שלילי ב-BDI (בי די איי) ודירוג האשראי של חברת BDI (בי די איי). 

עו"ד וחשבונאי שלומי סבג מתמחה בניתוח דירוג האשראי ודוחות האשראי של חברת BDI, BDI שלילי, מחיקת רישום שלילי ב- BDI ללקוחות פרטיים או עסקים וחברות. אנו נשמח לענות על שאלות ולתת ייעוץ משפטי ראשוני כדי שתוכלו לפתוח דף חדש ולתקן את הרישום השלילי במאגרי המידע.

מוצגים 15 דיונים – 1 עד 15 (מתוך 26,141 סה״כ)
מוצגים 15 דיונים – 1 עד 15 (מתוך 26,141 סה״כ)

Home פורומים תחומי ההתמחות של משרדנו פורום רישום שלילי ב -BDI וב – D&B

מוצגים 5 דיונים – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מוצגים 5 דיונים – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
יצירת דיון חדש בפורום "פורום רישום שלילי ב -BDI וב – D&B"
פרטים: